Aygaz Otogaz ve Fiat iş birliği kazandırıyor

25.10.2017
Aygaz Otogaz, Fiat’la iş birliği yaparak LPG dönüşümüne yönelik başlattığı kampanyanın kapsamını genişletti. Aygaz, Fiat Professional ürün gamının önemli üyelerinden Fiat Fiorino’yu LPG’li olarak tercih edecek kullanıcılara Yakıt Güvence Sistemi’ne ek olarak ilk alımda 50 TL hediye otogaz ve 3.000 TL’ye kadar otogaz alımlarında yüzde 10 Paropuan hediye ediyor. 31 Aralık 2018’e kadar sürecek kampanyada tüketiciler, puanlarını 31 Ocak 2019’a kadar kullanabilecekler. 43.900 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabilen ve ardından Fiat Professional garantisiyle dönüşümü yapılan Fiat Fiorino marka ticari araçlar, kampanya kapsamında ilk kez tüketicilere üretici garantisi bozulmadan LPG’li olarak sunulurken aynı zamanda Aygaz Yakıt Güvence Sistemi’yle daha geniş bir garanti kapsamına alınıyor.

Puan kampanyası koşulları: Kampanyadan, Fiat tarafından satılıp ve Fiat’ın yetkilendireceği servislerde LPG dönüşümü yaptırılmış Fiat Fiorino sahipleri faydalanabilir. Kampanyadan faydalanmak isteyen tüketiciler, öncelikle 444 4 999 Aygaz İletişim Hattı’nı aramalı. Sonrasında araç dönüşümünün yapıldığı servisi gösterir servis onaylı belge, araç ruhsat fotokopisi ve LPG dönüşümü yapılan araç içinde yer alan Aygaz YGS Kartı’nın numarasını 0216 454 0201’e faks aracılığıyla veya aygaziletisimhatti@mail.comdatatr.com e-posta adresinden 31 Aralık 2018’e kadar Aygaz’a iletmeli. Gerekli evraklar Aygaz’a iletildikten sonra Aygaz ve Fiat tarafından belgelerin incelenmesi çerçevesinde, Aygaz YGS Kartı’na otogazda kullanılabilir 50 TL puan yüklenecek. 31 Aralık 2018 tarihine kadar toplam 3.000 TL’ye kadar her otogaz alıma Aygaz YGS Kartı’na yüzde 10 puan kampanyasından ayrıca aşağıdaki ek koşulların yerine getirilmesi kaydıyla faydalanabilecek. Aygaz YGS Kartı’yla yüzde 10 puan kazanabilmek için LPG alımları, Aygaz YGS Kartı’nın kayıtlı olduğu ruhsatta yer alan plakayla yapılmalıdır.

Puan Kampanyası, Paro sistemine dahil olan ve kampanyaya katılan tüm Aygaz ve Mogaz istasyonlarında geçerli olacaktır. Puanların istasyonlarda son kullanım tarihi 31 Ocak 2019’dur. Kampanyaya katılım gösterenler tüm kampanya koşullarını kabul etmiş sayılırlar. Aygaz ve Fiat’ın kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakları saklıdır. Gerekli şartları sağlanması halinde kampanya puanları, tüketicinin kartına yüklenecektir.

Aygaz Yakıt Güvence Sistemi (YGS) katılım koşulları: Aygaz Yakıt Güvence Sistemi; bu sistemden faydalanacak araçların garanti süreleri veya Fiat tarafından verilmiş/uzatılmış garanti süreleri zarfında ve aracın periyodik bakımının Fiat standartlarında belirtildiği gibi eksiksiz olarak yapılmış olması; aracın genel LPG tüketiminin en az yüzde 80’inin Aygaz/Mogaz istasyonlarından Aygaz YGS Kartı’yla otogaz olarak yapmış olmaları ve arızanın LPG yakıtından kaynaklandığının Fiat yetkili servisi tarafından tespit edilmesi durumlarında geçerlidir. Aygaz tarafından yapılacak plaka ve Aygaz YGS Kartı incelemesinde, aracın genel tüketiminin (Fiat tarafından aracın fabrika standartlarına göre açıklanmış tüketimi ile araç km’sinin çarpılmasıyla bulunur) en az yüzde 80’inin Aygaz/Mogaz istasyonlarından alındığı ve diğer sistem koşullarına uygun olduğu tespit edilirse araç, Aygaz Yakıt Güvence Sistemi içinde değerlendirilir. Aksi takdirde araçlar, bu güvenceden yararlanamazlar. LPG haricinde benzin veya farklı bir yakıtın kullanımından kaynaklanabilecek arızalar ile iklimsel koşulların, TS EN 589’da belirtilen sınırların dışına çıkması durumunda oluşacak arızaların onarımı ile Fiat servisleri haricinde yapılacak tüm masraf ve harcamalar, Aygaz Yakıt Güvence Sistemi kapsamı dışındadır. Aygaz Yakıt Güvence Sistemi'ne katılım gösterenler, tüm katılım koşullarını kabul etmiş sayılırlar. Aygaz’ın, Yakıt Güvence Sistemi’ni durdurma, sona erdirme ve koşullarında değişiklik yapma hakları saklıdır.

Detaylı bilgi için: www.aygaz.com.tr ve www.fiat.com.tr