Fiat ve Aygaz’dan çifte fırsat!

01.02.2017
Aygaz ve Fiat, aracını Fiat’tan alanlar için çifte fırsat sunan bir kampanyaya imza attı. Yeni Fiat otomobilinin LPG dönüşümünü yetkili servislerde yaptıranlar, otogazını bir yıl boyunca yüzde 10 indirimle alıyor. Ayrıca Aygaz Yakıt Güvence Sistemi (YGS) garantisi sayesinde yola güvenle çıkıyor. Kampanya ile ilgili detaylı bilgiyi www.aygaz.com.tr ve www.fiat.com adresinden alabilirsiniz.

Puan kampanyası koşulları

Türkiye’de 1 Aralık 2016 tarihinden sonra Fiat tarafından satışa sunulacak ve satışı yapıldıktan sonra Fiat’ın yetkilendireceği servislerde LPG dönüşümü yaptıran tüm sıfır kilometre araçlar ile Türkiye’de Fiat tarafından 1 Ocak 2016 tarihinde ve sonrasında satılan, LPG dönüşümü Fiat’ın yetkilendireceği servislerde yaptıran ve her halde 10.000 kilometreyi geçmemiş araç sahipleri kampanyadan faydalanabilir. Kampanyadan faydalanmak isteyen tüketiciler, öncelikle araç içinde yer alan Aygaz YGS Kartı’nda bulunan Aygaz İletişim Hattı’nı aramalı. Sonrasında araç ruhsat fotokopisi ve LPG dönüşümü yapılan araçta bulunan Aygaz YGS Kartı’nın numarasını 0216 454 0201’e faks aracılığıyla veya aygaziletisimhatti@mail.comdatatr.com e-posta adresinden 31 Aralık 2018’e kadar Aygaz’a iletmeli. Gerekli evrakların Aygaz’a iletilmesinden sonraki iki iş günü içinde Aygaz YGS Kartı’na otogazda kullanılabilecek 50 TL puan yüklenecek. 31 Aralık 2018 tarihine kadar toplam 3.000 TL'ye kadar her otogaz alıma Aygaz YGS Kartı’na yüzde 10 puan kampanyasından ayrıca aşağıdaki ek koşulların yerine getirilmesi kaydıyla faydalanılabilecek. Aygaz YGS Kartı’yla yüzde 10 puan kazanabilmek için LPG alımları, Aygaz YGS Kartı’nın kayıtlı olduğu ruhsatta yer alan plakayla yapılmalıdır.

Puan Kampanyası, Paro sistemine dahil olan ve kampanyaya katılan tüm Aygaz ve Mogaz istasyonlarında geçerli olacaktır. Puanların istasyonlarda son kullanım tarihi 31 Ocak 2019’dur. Kampanyaya katılım gösterenler tüm kampanya koşullarını kabul etmiş sayılırlar. AYGAZ ve Fiat’ın kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakları saklıdır.

Aygaz Yakıt Güvence Sistemi (YGS) katılım koşulları

Aygaz Yakıt Güvence Sistemi, Türkiye’de 1 Ocak 2016 tarihinden sonra Fiat tarafından satışa sunulacak ve satışı yapıldıktan sonra LPG dönüşümü Fiat’ın yetkilendireceği servislerde yaptırılan sıfır kilometre araçlar ve her halde 10.000 kilometreyi geçmemiş araçlarda aşağıdaki koşullarda geçerlidir. Aygaz Yakıt Güvence Sistemi’nden faydalanabilmek için tüketiciler, öncelikle araçta yer alan Aygaz YGS Kartı’nda yer alan numaradan Aygaz İletişim Hattı’nı aramalı. Sonrasında araç ruhsat fotokopisi ve LPG dönüşümü yapılan araçta yer alan Aygaz YGS Kartı’nın numarasını 0216 454 0201’e faks aracılığıyla veya aygaziletisimhatti@mail.comdatatr.com e-posta adresinden 31 Aralık 2018’e kadar Aygaz’a iletmeli. Aygaz Yakıt Güvence Sistemi, Aygaz Yakıt Güvence Sistemi’nden faydalanacak araçların garanti süreleri veya Fiat tarafından verilmiş/uzatılmış garanti süreleri zarfında ve aracın periyodik bakımının Fiat standartlarında belirtildiği gibi eksiksiz olarak yapılmış olması; aracın genel LPG tüketiminin en az yüzde 80’inin Aygaz/Mogaz istasyonlarından Aygaz YGS Kartı’yla otogazla yapmış olmaları ve arızanın LPG yakıtından kaynaklandığının Fiat yetkili servisi tarafından tespit edilmesi durumunda geçerlidir. Aygaz tarafından yapılacak plaka ve Aygaz YGS kart incelemesinde, aracın genel tüketiminin (genel tüketim; Fiat tarafından aracın fabrika standartlarına göre açıklanmış tüketimiyle araç kilometresinin çarpılmasıyla bulunur) en az yüzde 80’inin Aygaz/Mogaz istasyonlarından alındığı ve diğer sistem koşullarına uygun olduğu tespit edilirse, araç Aygaz Yakıt Güvence Sistemi içinde değerlendirilir. Aksi takdirde araçlar Aygaz Yakıt Güvence Sistemi’nden yararlanamazlar. LPG haricinde benzin veya farklı bir yakıtın kullanımından kaynaklanabilecek arızalar ile iklimsel koşulların TS EN 589’da belirtilen sınırların dışına çıkması durumunda oluşacak arızaların onarımı ile Fiat servisleri haricinde yapılacak tüm masraf ve harcamalar, Aygaz Yakıt Güvence Sistemi kapsamı dışındadır.

Aygaz Yakıt Güvence Sistemi’ne katılım gösterenler tüm katılım koşullarını kabul etmiş sayılırlar. Aygaz’ın Aygaz Yakıt Güvence Sistemi’ni durdurma, sona erdirme ve koşullarında değişiklik yapma hakları saklıdır.