Fiat ve Aygaz’dan çifte fırsat!

05.02.2020
Aygaz ve Fiat’ın çifte fırsat sunan kampanyası devam ediyor. Yeni Fiat otomobilinin LPG dönüşümünü yetkili servislerde yaptıranlar, anında 50 TL'lik otogaz kaznaıyorlar ve bir yıl boyunca otogazı yüzde 5 indirimle alıyorlar. Ayrıca Aygaz Yakıt Güvence Sistemi (YGS) garantisi sayesinde yola güvenle çıkıyor. Kampanya ile ilgili detaylı bilgiyi www.aygaz.com.tr ve www.fiat.com.tr adreslerinden alabilirsiniz.

Puan kampanyası koşulları
Türkiye’de 01.12.2018 tarihinden sonra Fiat tarafından satışa sunulacak olan ve satışı yapıldıktan sonra Fiat’ın yetkilendireceği servislerde LPG dönüşümü yaptırılmış tüm 0 kilometre araçlar ile Türkiye’de Fiat tarafından 01.12.2018 tarihinde ve sonrasında satılmış olan ve Fiat’ın yetkilendireceği servislerde LPG dönüşümü yaptırılmış olan ve her halde 10.000 kilometreyi geçmemiş araç sahipleri kampanyadan faydalanabilir. Yetkili Fiat bayisinden LPG’li araç alınması sonrası, fatura oluşması amacıyla kullanıcı bilgileri Fiat sistemine girilir. Bunun sonucunda cep telefonu ve plaka kampanyaya dahil edilerek kullanıcı Fiat tarafından SMS ile bilgilendirilir. Kampanya ile cep telefonuna otogazda kullanılabilir 50 TL puan yüklenir. Ayrıca cep telefonu numarası, 31 Aralık 2020 tarihine kadar toplam 3.000 TL'ye kadar her otogaz alıma %5 puan kampanyasına tanımlanır. %5 puan kazanımı için LPG alımlarının cep telefonunun kayıtlı olduğu ruhsatta yer alan plakayla yapılması gerekiyor. Puan kampanyası, Paro sistemine dahil olan ve kampanyaya katılan tüm Aygaz ve Mogaz istasyonlarında geçerlidir. Puanların istasyonlarda son kullanım tarihi 31 Ocak 2021’dir. Kampanyaya katılım gösterenler tüm kampanya koşullarını kabul etmiş sayılırlar. Aygaz ve Fiat’ın kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakları saklıdır.

Aygaz Yakıt Güvence Sistemi (YGS) katılım koşulları
Aygaz Yakıt Güvence Sistemi, Türkiye’de 01.12.2018 tarihinden sonra Fiat tarafından satışa sunulacak olan ve satışı yapıldıktan sonra Fiat’ın yetkilendireceği servislerde LPG dönüşümü yaptırılmış tüm 0 kilometre araçlar ve her halde 10.000 kilometreyi geçmemiş araçlarda aşağıdaki koşullarda geçerli bir güvence sistemidir. Aygaz Yakıt Güvence Sistemi, Aygaz Yakıt Güvence Sistemi’nden faydalanacak araçların garanti süreleri veya Fiat tarafından verilmiş/uzatılmış garanti süreleri zarfında ve aracın periyodik bakımının Fiat standartlarında belirtildiği gibi eksiksiz olarak yapılmış olması; aracın genel LPG tüketiminin en az %80’inin Aygaz/Mogaz istasyonlarından sisteme kayıtlı cep telefonu numaralarıyla otogaz olarak yapmış olmaları ve arızanın LPG yakıtından kaynaklandığının Fiat yetkili servisi tarafından tespit edilmesi durumunda geçerlidir. Aygaz tarafından yapılacak plaka ve cep telefonu numarası incelemesinde aracın genel tüketiminin (genel tüketim; Fiat tarafından aracın fabrika standartlarına göre açıklanmış tüketimi ile araç kilometresinin çarpımıyla bulunur) en az %80’inin Aygaz/Mogaz istasyonlarından alındığı ve diğer sistem koşullarına uygun olduğu tespit edilirse araç, Aygaz Yakıt Güvence Sistemi içerisinde değerlendirilir. Aksi takdirde araçlar Aygaz Yakıt Güvence Sistemi’nden yararlanamazlar. LPG haricinde benzin veya farklı bir yakıtın kullanımından kaynaklanabilecek arızalar ile iklimsel koşulların TS EN 589’da belirtilen sınırların dışına çıkması durumunda oluşacak arızaların onarımı ile Fiat servisleri haricinde yapılacak tüm masraf ve harcamalar Aygaz Yakıt Güvence Sistemi kapsamı dışındadır. Aygaz Yakıt Güvence Sistemi’ne katılım gösterenler tüm katılım koşullarını kabul etmiş sayılırlar. Aygaz’ın Aygaz Yakıt Güvence Sistemi’ni durdurma, sona erdirme ve koşullarında değişiklik yapma hakları saklıdır.